O firmě

Budeme Vás chtít přesvědčit, že se v oboru telekomunikací cítíme jako ryba ve vodě...

          ... a že se v těchto vodách pohybujeme nejen dravě, ale také slušně a s úsměvem.Už léta poskytujeme svým zákazníkům vše, co potřebují pro kvalitní elektronické komunikace. Po založení firmy (r.2000) jsme nejprve působili v oboru telekomunikačních montáží a byli jedním z průkopníků technologie ISDN. Nyní v naší činnosti převažuje správa počítačových sítí.


Jsme hrdí na to, že se nám podařilo splnit náš cíl - stát se dlouhodobým a důvěryhodným partnerem našich zákazníků. Převzali jsme zodpovědnost za jejich informační technologie, rosteme s jejich firmami a snažíme se splnit všechny jejich nově vznikající požadavky.


Máme dobré zázemí a dostatek zkušenosti pro montáže telekomunikační infrastruktury - kabeláže počítačových sítí, telefonní rozvody a ústředny, kabeláže pro ozvučení a podobně. Největší užitek však přinášíme svým partnerům jako dodavatel kompletních funkčních celků. Takto jsme dodali řadu počítačových sítí včetně potřebného hardware a software, kamerových systémů i telefonních sítí s ústřednami.


Jsme velmi rádi, pokud nám zákazník prokáže důvěru a pověří nás i následným servisem dodaných technologií. Proto v posledních letech tvoří velkou část naší činnosti především odborné služby v oblasti komunikací - správa stanic i serverů v sítích, údržba kamerových systémů, konfigurace různých způsobů komunikace v IP systémech a podobně.


Pokud Vás zaujme náš web, nabídka našich služeb nebo jakýkoliv technický detail, zkontaktujte nás prosím, vždy se Vám budeme snažit vyhovět.

Ing. Pavel Bartoň, jednatel